05 dec Hrmforce Update December 2016
In de afgelopen maanden hebben we weer een aantal nieuwe versies van hrmforce gelanceerd. U ontvangt per kwartaal een kort overzicht van de aanpassingen en wijzigingen. Meest belangrijke aanpassingen Versie December 2016:
Nieuw: Job Profiler
Nieuw: Jaarcyclus (Plannings-, voortgangs- en beoordelingsgesprek)
Nieuw: Benchmarking Big Fifty Personality
Nieuw: Exit Vragenlijst
Nieuw: Support Calls
Flexibele reminders voor respondenten
360 Feedback in het Spaans beschikbaar
TeamView: verbeteringen & uitbreiding
Verbetering databases, uitbreiding capaciteit & Bugfixing
Mocht u vragen hebben over bovenstaande wijzigingen of toevoegingen, kunt u direct contact opnemen met uw accountmanager. Uw feedback heeft wederom bijgedragen aan de gerealiseerde verbeteringen, dank daarvoor! Heeft u nog meer suggesties of wensen? Geef dat dan direct door aan uw accountmanager of aan de servicedesk, zodat we samen de mogelijkheden voor implementatie kunnen doornemen. De gewenste aanpassingen voor de volgende release zijn al doorgegeven.
Voor een optimale beleving van de nieuwe versie adviseren wij u de geschiedenis van uw browser te wissen en/of bij het inloggen op verversen/F5 te drukken.
De volgende grote release staat gepland op Zaterdag 17 december van 05.00u tot 08.00u.
Hrmforce wenst u veel plezier met de nieuwe functionaliteiten!